Eyşan Özgü Huzurevi

Eyşan Özgü Huzurevi mecburiyet değil; bir tercih!

elazığ-huzurevleri

Eyşan Özgü Huzurevi Yaşlı ve hasta bakımı konusunda 20 yıla uzanan bir tecrübeden doğan Eyşan özgü Huzurevi, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek özel huzurevidir.

Burada 55 yaş ve üzeri konuklara hizmet verir; tüm çalışmalarımıza sevgi, saygı ve özveri duygusunu yansıtırız. 50 kişilik kapasitesi olan huzurevimizde tek, 2 ve 3 kişilik odalarda konaklayabilme seçeneği bulunur. Şehrin en merkezi konumunda bulunan huzurevimiz Halk Eğitim Merkezine, tiyatroya ve hastaneye yakındır. Konuklarımız için burada olmak; hayatı dostlarla paylaşmak ve bol bol üretmek demek! Eyşan Özgü Huzurevi mecburiyet değil; bir tercih!

Eyşan özgü Huzurevini tüm konukların hep erteledikleri hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşamlarını dolu dolu ve aşkla yaşayabilecekleri bir Ev yaratma ideali ile kurduk. Konuklarımızın emeklilik yıllarını üretken geçirmesini ve bu süreci dostlarıyla paylaşabilmesini, doya doya yaşamalarını hedefledik.

Kendine İyi Bakacağımıza Söz Verdik…

Huzur Dolu Yaşam Evimiz

  • Konuklarımızın emeklilik yıllarını üretken geçirmesini ve bu süreci dostlarıyla paylaşabilmesini, doya doya yaşamalarını hedefledik.
  • Huzurevimizde tüm bayramlar, doğum günleri ve diğer özel günler coşkuyla kutlanır. Sanatta terapi, resim, müzik, mandala sanatı gibi birbirinden farklı atölyeler bulunur.
  • Eyşan özgü Huzurevini tüm konukların hep erteledikleri hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşamlarını dolu dolu ve aşkla yaşayabilecekleri bir Ev yaratma ideali ile kurduk.