Departmanlar

Sağlığınız için her şeyi düşündük. Her zaman yanınızdayız!

KORUYUCU SAĞLIK UYGULAMALARI

Öncelikle konuklarımızın hastalanmadan sağlıklı yaşamalarını hedefleriz. 4 mevsim güzelliğinin yaşandığı, doğal dokusu korunmuş olan Elazığın tertemiz havası ve her biri güneşin şifa veren ışığını bol miktarda alan odalarımız bu hedefimizi destekler.

elazığ-huzurevi-eyşan

Alternatif tıp uygulamalarımız ve oluşturduğumuz lezzetli menülerdeki tüm sebze ve meyveler-in organik olması konuklarımızın sürekli olarak hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyilik halinde olmasına katkı sağlar.

Bu iyilik hali, sağlıkçılar eşliğinde yapılan fiziksel egzersizlerle desteklenir.
Hastalanmadan sağlıklı yaşamak için bol neşe olmazsa olmaz! Eyşan Özgü Huzurevi; şarkıların, kahkaha seslerinin yankılandığı yerdir!

KONTROL VE TEDAVİLER

Sağlığınız için her şeyi düşündük. Her zaman yanınızdayız!

Konuklarımızın rutin kontrolleri, huzurevimizde bulunan doktor, psikiyatr ve nörologlar tarafından düzenli olarak yapılır. Hastaneye gitmeleri gerekirse bir doktor ve bir hemşire onlara eşlik eder. Konuklar; diş ve göz muayenesi için hastanelere kolaylıkla ulaşabilir; fizik tedavi alabilirler.

Menülerimiz, konuklarımızın tansiyon, şeker gibi tüm fiziksel değerleri göz önünde bulundurularak diyetisyen tarafından hazırlanır.

Huzurevimizde kuaför bulunmaktadır.

Profesyonel bakım ekibimiz alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir.