Hakkımızda

Eyşan Özgü Huzurevi mecburiyet değil; bir tercih!

Andıç Özel Hasta Bakım AŞ. bünyesinde ilk olarak 2009 yılında Elazığ Kovancılar ilçesinde  130 kapasitesiyle açılan  Özel Güven Bakım Merkezi Elazığ ve çevre İllerine hizmet vermekte olup 2011 yılında Elazığ merkezde 102 kapasiteli  Özel Yeni Yaşam Bakım Merkezini faaliyete açmıştır.

2017 de  EYŞAN ÖZGÜ BAKIM MERKEZİMİZ 36 KAPASİTE İLE  HİZMETE GİRMİŞTİR

Yaşlı ve Engelli alanında marka olmuş merkezimiz bu gücünü geniş ve deneyimli kadrosu ile bugüne kadar hizmet verdiği referanslardan almaktadır.

EYŞAN ÖZGÜ HUZUREVİ

Yaşlı ve hasta bakımı konusunda 20 yıla uzanan bir tecrübeden doğan Eyşan özgü Huzurevi, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek özel huzurevidir.

Burada 55 yaş ve üzeri konuklara hizmet verir; tüm çalışmalarımıza sevgi, saygı ve özveri duygusunu yansıtırız. 50 kişilik kapasitesi olan huzurevimizde tek, 2 ve 3 kişilik odalarda konaklaya bilme seçeneği bulunur. Şehrin en merkezi konumunda bulunan huzurevimiz Halk Eğitim Merkezine, tiyatroya ve hastaneye yakındır. Konuklarımız için burada olmak; hayatı dostlarla paylaşmak ve bol bol üretmek demek! Eyşan Özgü Huzurevi mecburiyet değil; bir tercih!

Misyon & Vizyon

Etik ilkelerden asla ödün vermeden yetkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; engeli,engeli yakını ve çalışan memnuniyeti  odaklı uluslararası kalite standartlarında bakım hizmetleri  ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, en iyi olmak

VİZYONUMUZ

Mükemmeliyet odaklı, güvenilir ve sağlıklı yaşam ortağı olmak

HUZUREVİMİZ

Hayat; her anı heyecan dolu bir yolculuk.

eyşan huzurevi

Yaşlı ve hasta bakımı konusunda 20 yıla uzanan bir tecrübeden doğan Eyşan özgü Huzurevi, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek özel huzurevidir.

Burada 55 yaş ve üzeri konuklara hizmet verir; tüm çalışmalarımıza sevgi, saygı ve özveri duygusunu yansıtırız. 50 kişilik kapasitesi olan huzurevimizde tek, 2 ve 3 kişilik odalarda konaklayabilme seçeneği bulunur. Şehrin en merkezi konumunda bulunan huzurevimiz Halk Eğitim Merkezine, tiyatroya ve hastaneye yakındır. Konuklarımız için burada olmak; hayatı dostlarla paylaşmak ve bol bol üretmek demek! Eyşan Özgü Huzurevi mecburiyet değil; bir tercih!

Eyşan özgü Huzurevini tüm konukların hep erteledikleri hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşamlarını dolu dolu ve aşkla yaşayabilecekleri bir Ev yaratma ideali ile kurduk. Konuklarımızın emeklilik yıllarını üretken geçirmesini ve bu süreci dostlarıyla paylaşabilmesini, doya doya yaşamalarını hedefledik.

Kendine İyi Bakacağımıza Söz Verdik…

Huzur Dolu Yaşam Evimiz

  • Konuklarımızın emeklilik yıllarını üretken geçirmesini ve bu süreci dostlarıyla paylaşabilmesini, doya doya yaşamalarını hedefledik.
  • Huzurevimizde tüm bayramlar, doğum günleri ve diğer özel günler coşkuyla kutlanır. Sanatta terapi, resim, müzik, mandala sanatı gibi birbirinden farklı atölyeler bulunur.
  • Eyşan özgü Huzurevini tüm konukların hep erteledikleri hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşamlarını dolu dolu ve aşkla yaşayabilecekleri bir Ev yaratma ideali ile kurduk.